Ivetas Apkalnas solo koncerti notiks septembra nogalē

13.08.2020

Koncertzāle “Latvija” informē, ka 9. maijā plānotais ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncerts tiek pārcelts un notiks 26. un 27. septembrī .

Ņemot vērā joprojām spēkā esošos kultūras pasākumu apmeklējuma ierobežojumus un iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu apjomu, apmeklētājiem tiks piedāvāti trīs ērģelnieces koncerti – 26. septembrī plkst. 14.00 un 19.00, kā arī 27. septembrī plkst. 17.00. Līdz 21. augustam biļešu īpašniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko koncerta norises laiku. Par izvēli nepieciešams informēt rakstiski – koncertzale@ventspils.lv, obligāti minot iegādātās biļetes numuru un norādot kontaktinformāciju. 22. augustā plkst. 12.00 “Biļešu Paradīze” tirdzniecības tīklā tiks atjaunota atlikušo biļešu tirdzniecība.

Ar solo koncertiem septembra nogalē viena no pasaules vadošajām solistēm-instrumentālistēm Iveta Apkalna Ventspilī, koncertzālē “Latvija” viesosies jau otro reizi. Pirmais mākslinieces koncerts, kurā tika atklātas unikālās Ventspils ērģeles, "Lielās mūzikas balvas 2019" pasniegšanas ceremonijā tika atzīts par labāko kategorijā “Gada koncerts”.