08
Nov
Sākums:
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums17:00
5.00

6. Starptautiskais Alīdas Vānes jauno vokālistu konkurss | Noslēguma koncerts | ATCELTS

Koncerts atcelts!
Nauda par iegādātajām biļetēm tiks atgriezta SIA "Biļešu Paradīze" noteiktajā kārtībā!

 

8. novembrī plkst. 17.00 Ventspilī, koncertzālē “Latvija” notiks 6. Starptautiskā vokālistu konkursa par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu noslēguma koncerts un laureātu apbalvošanas ceremonija.

Koncertā izskanēs divu izcilu mākslinieču priekšnesums. Latvijas Nacionālās Operas solistes Ingas Šļubovskas – Kancēvičas un pianistes Agneses Egliņas izpildījumā klausītāji dzirdēs skaņdarbus klavierēm, dziesmas, pazīstamas operu un operešu melodijas.

Pasākuma laikā tiks paziņoti arī 6. Starptautiskā vokālistu konkursa par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu godalgoto vietu ieguvēji un noskaidrots konkursa laureāts.

Alīdas Vānes fonda rīkotā vokālistu konkursa dalībnieku atlasē, kas noslēdzās septembra beigās, piedalījās 31 dziedātājs no 10 pasaules valstīm - Latvijas, Skotijas, Rumānijas, Slovēnijas, Taizemes, Amerikas Savienotajām Valstīm, Polijas, Krievijas, Venecuēlas un Singapūras.

Konkursa mākslinieciskā vadītāja, operdziedātāja un producente Karmena Radovska informē, ka šogad konkurss paredzēts dziedātājiem vecumā no 12 līdz 22 gadiem, iedalot tos četrās vecuma grupās. Ventspilī, koncertzālē „Latvija” jaunie solisti sacentīsies par godalgotām vietām katrā vecuma grupā, kā arī cīnīsies par konkursa galveno - Alīdas Vānes balvu - ko ik gadu konkursa uzvarētājam nodrošina Ventspils pilsētas dome.

Ārvalstu finālistu sniegumu žūrija, ko šogad vada latviešu operdziedātāja Liene Kinča, vērtēs attālināti. Toties Latvijas finālistiem konkurss dos iespēju ne vien uzzināt profesionālas žūrijas vērtējumu un ieteikumus tālākai profesionālai izaugsmei, bet arī izbaudīt koncertzāles „Latvija” akustiku un piedzīvot publiskas uzstāšanās prieku.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Pirkt biļeti