23
Aug
Sākums:11:00
|
Lielā zāle
BEZMAKSAS

Alīdas Vānes Starptautiskais mūzikas festivāls | Vokālistu konkursa fināls

Alīdas Vānes Starptautiskā mūzikas festivāla vokālistu konkursa fināls notiks 23. augustā plkst. 11:00.

Konkurss, kura mērķis ir atklāt jaunus, talantīgus izpildītājmāksliniekus, veicināt viņu profesionālās karjeras izaugsmes iespējas un godināt pirmās pasaulē atzītās latviešu operdziedātājas Alīdas Vānes piemiņu, šogad notiks jaunatklātajā koncertzālē “Latvija”. Par konkursa galveno balvu  (balvas autors - tēlnieks Oskars Mikāns) un vērtīgām naudas balvām sacentīsies 22 dalībnieki.

Tradicionāli konkursa žūrijas darba vadība tiek uzticēta Latvijas spilgtākajiem operas māksliniekiem. 2018. gadā žūrijas priekšsēdētāja pienākumus veica izcilā latviešu operas zvaigzne Inga Kalna. Šogad žūrijas darbu vadīs pasaulē pazīstamā operdziedātāja Maija Kovaļevska. Žūrijas satāvā – Karmene Radovska, Vladimiras Prudņikovas, Irina Gavrilovici un Ainārs Rubiķis.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv