12
Okt
Sākums:17:00
|
Lielā zāle
9.00

Andra Gaujas filma "Nekas mūs neapturēs" | Audiovizuāla performance | Evija Vēbere, Miķelis Putniņš u.c.

Kaisles drāma “Nekas mūs neapturēs” ir stāsts par harizmātisku personību — mūzikas producentu Ralfu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu, mīļāko un nepilngadīgo meitu sadzīvot zem viena jumta.
Andra Gaujas jaunā filma ir provokatīvs skatījums uz vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu ģimenē. Ventspils pirmizrādē piedalīsies filmas radošā komanda — režisors un aktieri, atbildot uz jautājumiem par filmu un daloties stāstos par filmēšanas aizkulisēm.
“Nekas mūs neapturēs” ir neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot neskaitāmus saules rietus un lēktus, dažus no tiem arī Kurzemes jūrmalā.
Pirms filmas pirmizrādes skatītājiem būs iespēja baudīt audiovizuālu performanci, kurā Evija Vēbere (Ventspils Mūzikas vidusskolas skolotāja!), Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs atskaņos skaņdarbus no filmas.
Scenārists un režisors: Andris Gauja. Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova. Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC. Mākslinieks: Jurģis Krāsons.

 

 

Organizē biedrība "Izlaiduma gads"

Pirkt biļeti