27
Jan
Sākums:17:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums1h 40min. / Koncerts 2 daļās
15.00
-
30.00

Bēthovena Piektā

Ludviga van Bēthovena Piektā simfonija ir viens no pazīstamākiem un biežāk atskaņotajiem klasiskās mūzikas skaņdarbiem pasaulē. Vienmēr ir kas jauns, ko atklāt slavenākajā simfonijā, un pirmo reizi tā visā krāšņumā izskanēs koncertzālē "Latvija". Četras notis, divi toņi – tāda ir Bēthovena formula mūzikas vēsturē populārajām sākuma notīm. Vai liktenis klauvē pie durvīm Piektās simfonijas sākumā? Liepājas Simfoniskais orķestris un diriģents Murats Cems Orhans iepazīstinās ar savu interpretāciju šim nozīmīgajam darbam, kas līdzās Emanuela Sežurnē Marimbas koncertam ar sitaminstrumentu virtuozu Guntaru Freibergu un Magnusa Lindberga skaņdarbam "Absence" izskanēs iespaidīgā koncertzāles "Latvija" piecu gadu jubilejas sērijas koncertā.

 

PIEDALĀS:
Liepājas Simfoniskais orķestris,
sitaminstrumentu virtuozs Guntars Freibergs,
diriģents Murats Cems Orhans.

Programmā: 
Ludvigs van Bēthovens 5. simfonija, 
Emanuels Sežurnē "Koncerts marimbai un orķestrim", solists Guntars Freibergs, 
Magnus Lindbergs “Absence” (veltījums Bēthovenam).

Koncertu organizē Kurzemes filaharmonija ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības un Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

 ___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv. 

Pirkt biļeti