19
Mai
Sākums:18:00

CAFE A CAPPELLA

Tradicionālajā Piektdienas vakara pastaigā, kas notiks jau 19. maijā, uz tikšanos aicina Kurzemes filharmonija, piedāvājot iegādāties biļetes uz dažādiem pasākumiem ar izdevīgām atlaidēm un saņemt gardu kafiju īpašā krūzītē.

 

Lielajā laukumā, pie koncertzāles Latvija, akcijā Cafe a capella būs pieejams plašs atlaižu biļešu klāsts uz pasākumiem vasarā un jaunās sezonas pirmajiem notikumiem rudenī. Pasākumkartē iekļauti gan koncerti, gan izrādes, uz kuriem noteiktu skaitu biļešu varēs iegādāties ar 30% atlaidi, vēl klāt saņemot kafiju īpašā krūzītē. Kā jau kafejnīcā, savu kafiju apmeklētāji varēs baudīt gan turpat uz vietas, gan to ņemt līdzi, dodoties uz citām Piektdienas vakara pastaigas aktivitātēm.

Malkojot kafiju un apsverot Kurzemes filharmonijas piedāvājumu, no pulksten 20 varēs baudīt Talsu Tautas nama tautas muzikantu ansambļa Tals’ trimiš uzstāšanos. Tas dibināts 2008. gadā, kad arvien lielāku popularitāti sāka iegūt danču klubi, jo, kur dancotāji, tur vajadzīgi arī muzikanti. Tā folkloras kopā Talsi izveidojās atsevišķa vienība, kas sevi dēvēja par danču muzikantiem vai tautas muzikantiem un tika pie skanīga nosaukuma Tals’ trimiš. Šo gadu laikā kolektīvs pabijis daudzās vietās gan Latvijā, gan ārzemēs. Talsu muzikanti viesojušies arī Ventspilī, piemēram, pagājušajā gadā muzicējot Amatu mājas 15. dzimšanas dienas svinībās.

 

Pirkt biļeti