08
Okt
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
7.00

Džems ar Ventspils bigbendu I VAKCINĒTIEM, PĀRSLIMOJUŠIEM, 12+

8. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” kopā ar Ventspils bigbendu uz skatuves kāps pazīstamais nīderlandiešu trombonists, komponists un aranžētājs Ilja Reijngouds.

Koncerta programmu veidos Iljas Reijngouda oriģinālkompozīcijas un oriģinālaranžijas. To atskaņojumā kopā ar Ventspils bigbendu piedalīsies gan pats mākslinieks, gan arī jaunā un talantīgā vokāliste Paula Saija.

Ilja Reijngouds dzimis 1972. gadā Leidenē, Nīderlandē. Studējis Amsterdamas konservatorijā, pēc tam ASV, kur ieguvis maģistra grādu. Šobrīd paralēli pasniedzēja darbam  Roterdamas un Amsterdamas konservatorijās Reijngouds ne vien vada abu konservatoriju bigbendus, bet ir arī vairāku Nīderlandē populāru džeza sastāvu dalībnieks. Viessolista statusā muzicējis kopā ar pasaulslaveniem orķestriem un muzikālām apvienībām.  Pasniedzis neskaitāmas meistarklases daudzviet pasaulē. Kā komponists un aranžētājs ieguvis vairākas prestižas mūzikas balvas – Edison Jazz Award, Latin Grammy u.c.

Paula Saija ir  izglītojusies mūsdienu ritmiskās mūzikas žanrā, kā arī Amerikas popmūzikas stilistikā. Jaunā māksliniece piedalās dažādos projektos gan kā soliste, gan arī kā backvocal dziedātāja. Sadarbojoties ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un mūziķu apvienībām – “Very Cool People”, Liepājas Simfonisko orķestri, Latvijas Radio bigbendu, Samantu Tīnu, Ralfu Eilandu un citiem –, Paula aktīvi koncertē uz Latvijas, kā arī Lietuvas skatuvēm. Piedalījusies festivālos “Ventspils Groove”, “Augusti Blues”, “Klaipeda Jazz Festiva” u.c..

Biļešu cena 8.00 - 12.00 EUR.
Atlaide 10% Drauga kartes īpašniekiem, 3+ ģimenes kartes īpašniekiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti un viņu asistentiem.

 

Vecuma ierobežojums 12+
Pasākums paredzēts tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām (attiecas arī uz visu vecumu bērniem/ jauniešiem). Ierodoties uz koncertu, apmeklētājam jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, personu apliecinošs dokuments un personalizēta ieejas biļete.

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds

Pirkt biļeti