22
Okt
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
7.00

Džems ar Ventspils bigbendu Nr.2

22. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē "Latvija" kopā ar Ventspils bigbendu muzicēs divi spilgti mākslinieki - trompetists Gerhards Orings un vokāliste Susanna Aleksandra

Austriešu trompetists, komponists, aranžētājs un mūzikas pedagogs Gerhards Orings (Gerhard Oring)  ir uzaudzis Sīrijā un 15 gadu vecumā devies uz Grācu (Austrija), kur studējis Johana-Jozefa Fuksa konservatorijā. Mācības turpinājis Grācas mūzikas un skatuves mākslas universitātes džeza nodaļā. Pēc bakalaura grāda iegūšanas studējis Amsterdamas konservatorijā un prestižajā “Manhatten School of Music” Ņujorkā.
Savas karjeras laikā Gerhards Orings dibinājis divus sastāvus – Gerhard Oring Trio un kvartetu “4Seasons”. Muzicējis kopā ar “Concept Art Orchestra” , “Ranning Sushi”, “Sound Pollution”, “Eclectic”, “Sina Shaari” u.c.  Sadarbībā ar latviešu saksofonistu Tomu Rudzinski izdevis albumu “Locomotion”.
2015. gadā ieguvis labāka trompetista un labākā solo improvizatora titulus konkursā “Riga Jazz Stage - Competition”.

Susanna Aleksandra ir Losandželosā dzīvojoša igauņu izcelsmes džeza dziedātāja, komponiste un dzejniece. Savā kaislē uz valodām, viņa bez piepūlēs spēlējas ar vārdiem un melodijām tradicionālajā, modernajā un latīņu džezā, kā arī ar savām stāstnieces spējām un harizmu aizrauj klausītāju, padarot džezu pieejamu un saprotamu ne tikai džeza mīļotājiem.
Bakalaura grādu dziedātāja ieguvusi Sibeliusa akadēmijā Somijā, kur turpina izglītoties arī šobrīd.
Savas karjeras laikā Susanna Aleksandra uzstājusies kopā ar leģendāro Igora Butmana kvartetu, krievu multiinstrumentālistu Deividu Gološokinu, Robertu Hurstu, Pīteru Bernšteinu, Čiko Pinheiro, Mičelu Longu un daudziem citiem.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.