25
Feb
Sākums:16:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums1 h 30 min. / 1 daļa
18.00
-
25.00

Flamenko ģitārista Daniela Kasaresa koncerts MAGITERRÁNEO

Daniels Kasaress  / Daniel Casares  - ģitāra
Pedro Kordoba / Pedro Córdoba - deja, ritma izsišana ar plaukstām
Hesuss Korbačo / Jesús Corbacho - dziedāšana, ritma izsišana ar plaukstām
Hosē Manuels Posada „Popo”/ José Manuel Posada “Popo” - bassģitāra
Manuels Valensija / Manuel Valencia - ritma izsišana ar plaukstām
Migels Ortiss / Miguel Ortiz “Nene” - perkusijas

 

Nav svarīga vieta, kur sāc, vai galapunkts, uz kuru dodies, bet gan pieredze, emocijas un zināšanas, ko esi ieguvis šai ceļā, ko sauc par dzīvi. /Daniels Kasaress/

Daniels Kasaress dodas Eiropas turnejā ar koncertu-ceļojumu. Izcilais flamenko ģitārists atgriežas Austrumeiropā, līdzi ņemot Vidusjūras zemju maģiskās noskaņas, kas iedvesmo ar savu spēku, poētisko maģiju un dievu klātbūtnes sajūtu.

Šajā muzikālajā notikumā tiks atskaņotas skaistas melodijas, kas ļaus sajust zemi, kur olīvu un lauru koki zaļo viskošāk. Visapkārt palmas un arpēdžiju karuselis, kas spēj savaldīt visniknāko Poseidonu. Bulerías*, tango un citi daudzveidīgi palo* veido koncertprogrammu, kas austa no juteklīgām notīm un gardām niansēm, kuru vienīgais mērķis ļaut klausītājiem, flamenko ieskautiem, gremdēties nebeidzamā laimes un miera jūrā.

Daniels Kasaress (Daniel Casares) - komponists un viens no šī brīža starptautiski pazīstamākajiem spāņu flamenko ģitāristiem. Dzimis netālu no Malagas, Spānijas Dienvidos. Viņa ģitāras spēlē parādās šim reģionam raksturīgā kontrastainība un temperamentīgais skanējums. Pateicoties tehniskajai virtuozitātei un meistarībai Daniels mūzikā ir atvērts jauniem izaicinājumiem. 2014. gadā tika izlaists Daniela simfoniskais darbs “La luna de Alejandra”, kas tapis sadarbībā ar Malagas Filharmonijas orķestri. Savā karjerā viņš ir sadarbojies ar dažādiem starptautiskiem māksliniekiem arī citos mūzikas žanros un uzstājies uz tādām pasaulē zināmām skatuvēm kā Karaliskajā Alberta zālē Londonā vai prestižajā Kārnegī hallē. 

Koncerts Ventspilī notiek mākslinieka Eiropas turnejas ietvaros. Plašāka informācija par projektu angļu valodā - ŠEIT

Organizē SIA „Kurzemes filharmonija”. Pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

*Bulerias - Heresas de la Fronteras raksturīgais flamenko stils

*Palo - tradicionālās mūzikas formas flamenko žanrā. 

 

Pirkt biļeti