04
Aug
Sākums:17:00
|
Lielā zāle
10.00
-
30.00

Gidons Krēmers un Kremerata Baltica

​4. augustā Ventspilī uzstāsies Gidons Krēmers un orķestris "Kremerata Baltica"!

Gidons Krēmers ir izveidojis un saglabājis pasaules mēroga reputāciju kā viens no oriģinālākajiem un pārliecinošākajiem savas paaudzes māksliniekiem. Viņš ir uzstājies uz gandrīz visām nozīmīgajām pasaules koncertzāļu skatuvēm, muzicējis kopā ar gandrīz visiem pazīstamākajiem Eiropas un Ziemeļamerikas orķestriem un diriģentiem pēdējā pus gadsimta laikā.

Gidons Krēmers ierakstījis un izdevis vairāk kā 120 mūzikas albumus. Droši var teikt, ka neviens cits tāda mēroga starptautiski atzīts solists nav ieguldījis tik daudz pūļu laikmetīgo komponistu darbu atskaņošanā un popularižēšanā kā to darījis tieši Gidons Krēmers. Gidons Krēmers muzicē uz Nikola Amati 1641. gadā darināta instrumenta.

Grammy balvu ieguvušais kamerorķestris "Kremerata Baltica", kuru 1997. gadā dibināja Gidons Krēmers, uzstājas pasaules nozīmīgākajās koncertzālēs un tiek uzskatīts par vienu no labākajiem kamerorķestriem pasaulē.

Orķestris "Kremerata Baltica" izdevis vairāk kā 25 augsti vērtētus mūzikas albumus, sniedzis vairāk kā 1500 koncertu, koncertējis vairāk kā 50 dažādās valstīs, 600 pilsētās, apceļojis vai visu pasauli, uzstājoties Āzijā, Austrālijā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Eiropā. Ar bagātīgo skanējumu, enerģētisko un priekpilno muzicēšanu orķestris iekarojis publikas sirdis visā pasaulē.

Ventspils pilsētas svētku noslēguma koncertā kamerorķestris "Kremerata Baltica" kopā ar savu nemainīgo māksliniecisko vadītāju, leģendāro vijolnieku Gidonu Krēmeru atskaņos īpaši veidotu programmu ar Ludviga van Bēthovena, Gražinas Bacevičas un Franča Šūberta mūziku.

#koncertzalelatvija5 #latvijahall5

 

Pirkt biļeti