09
Dec
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
10.00

I Feel Good I Ventspils bigbenda & Ralfa Eilanda koncerts I PĀRDOTS

Ceturtdien, 9. decembrī, plkst. 19:00 koncertzālē “Latvija” plaši pazīstamas melodijas koncertprogrammā “I Feel Good” atskaņos Ventspils bigbends un koncerta īpašais viesis – vienmēr pozitīvisma un optimisma pilnais Ralfs Eilands. 

Stilistiski daudzveidīgajā programmā iekļauti mūziķu Džeimsa Brauna (James Brown) un Boba Mārlija (Bob Marley), kā arī grupas “Earth Wind and Fire” skaņdarbi. Publikai labi zināmās kompozīcijas šoreiz izskanēs Ralfa Eilanda un Ventspils bigbenda interpretācijā. Oriģinālaranžijas veidojis Ritvars Garoza. Vakara gaitā paralēli vokālajiem priekšnesumiem gaidāmi arī vairāki instrumentāli solo.

Latviešu dziedātājs Ralfs Eilands ir viens no grupas “PeR” dibinātājiem. Savulaik vadījis vairākus TV raidījumus. 2013. gadā kopā ar grupu “PeR” piedalījies Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē “Dziesma 2013”, kur ieguvis pirmo vietu un tiesības pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijas pilsētā Malmē. 2019. gadā sabiedriskā balsojumā Ralfs Eilands ticis nosaukts par “Gada Eiropas cilvēku Latvijā”.

Ventspils bigbenda pirmsākumi meklējami jau 1950. gadā. Saksofonista, producenta un mūzikas pasniedzēja  Renāra Lāča vadībā vienība darbojas kopš 2010. gada. Koncertsastāvu veido Mūzikas vidusskolas audzēkņi un  pasniedzēji. Pēdējo gadu laikā Ventspils bigbends muzicējis kopā ar daudziem populāriem Latvijas māksliniekiem - Maestro Raimondu Paulu, komponistu Zigmaru Liepiņu, mūziķiem Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Jāni Stībeli un citiem. Tāpat bigbendam bijusi iespēja uzstāties kopā ar pasaulē atzītiem ārvalstu māksliniekiem – trompetistu Gerhardu Ornigu un džeza izpildītāju Danielu Čačiju no Austrijas, zviedru mūziķi, “Grammy” balvas laureātu Magnusu Lindgrenu, igauņu vokālisti Sofiju Rubinu-Hanteri un daudziem citiem. Jau vairāk nekā 15 gadus Ventspils bigbends ir rezidējošais sastāvs mūsdienu ritma mūzikas festivālā “Ventspils Groove”.

Biļešu cena 10.00 EUR
Atlaide 10% Drauga kartes īpašniekiem, 3+ ģimenes kartes īpašniekiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti un viņu asistentiem.

Pasākums paredzēts tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Bērniem līdz 12 gadu vecumam tests nav jāuzrāda.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija".
Atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Pirkt biļeti