26
Sep
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
PĀRDOTS

Iveta Apkalna | Ērģeļmūzikas koncerts

Koncertzāle “Latvija” informē, ka 9. maijā plānotais ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncerts tiek pārcelts un notiks 26. un 27. septembrī .

Ņemot vērā joprojām spēkā esošos kultūras pasākumu apmeklējuma ierobežojumus un iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu apjomu, apmeklētājiem tiks piedāvāti trīs ērģelnieces koncerti – 26. septembrī plkst. 14.00 un 19.00, kā arī 27. septembrī plkst. 17.00. Līdz 21. augustam biļešu īpašniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko koncerta norises laiku. Par izvēli nepieciešams informēt rakstiski – koncertzale@ventspils.lv, obligāti minot iegādātās biļetes numuru un norādot kontaktinformāciju. 22. augustā plkst. 12.00 “Biļešu Paradīze” tirdzniecības tīklā tiks atjaunota atlikušo biļešu tirdzniecība.

Ar solo koncertiem septembra nogalē viena no pasaules vadošajām solistēm-instrumentālistēm Iveta Apkalna Ventspilī, koncertzālē “Latvija” viesosies jau otro reizi. Pirmais mākslinieces koncerts, kurā tika atklātas unikālās Ventspils ērģeles, "Lielās mūzikas balvas 2019" pasniegšanas ceremonijā tika atzīts par labāko kategorijā “Gada koncerts”.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.