17
Jan
Sākums:14:00
|
Lielā zāle
10.00

Ja esi man blakus | Koris NOŠU PLANĒTAS | PĀRCELTS uz 20.06.2021.

Starptautisko konkursu laureāts PIKC VMV kori “Nošu planētas” un diriģentes  R. Tālberga un A. Niedre savu 10 gadu darbību atzīmēs ar svētku koncertu “Ja esi man blakus”, izpildot latviešu komponistu dziesmas.

Nu jau vairākus gadus jauniešiem draudzīgs un sadarbībai atvērts ir šobrīd Latvijā iemīļots dziedātājs, mūziķis un komponists Daumants Kalniņš, kurš savas dziesmu aranžijas ir veidojis arī īpaši korim  “Nošu planētas”.

Arī ģitārspēles meistara, pedagoga un komponista Kaspara Zemīša dziesmas, pēc kopā veidotā Ziemassvētku koncerta Livonijas ordeņa pilī, tiek bieži iekļautas un izpildītas kora koncertprogrammās.

Piedaloties abiem māksliniekiem divos koncertos koncertzālē “ Latvija”  izskanēs dziesmas no Daumanta Kalniņa koncertprogrammas “Sirds prieks”, Kaspara Zemīša dziesmu cikla korim un elektriskai ģitārai  “ Gaismu gaidot” un citas kompozīcijas. Neizpaliks pat abu mākslinieku pārsteigums jubilāriem un skatītājiem.

 

Organizē Ventspils mūzikas vidusskola
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.
 

Pirkt biļeti