29
Dec
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
7.00

Jauns laikmets I Sieviešu koris “Venda” & “Sudden Lights”

Trešdien, 29. decembrī plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” izskanēs Jaungada koncerts “Jauns Laikmets”, kurā muzicēs Ventspils Kultūras centra sieviešu koris “Venda”. Talantīgo dziedātāju sievišķīgajam skanējumam pievienosies īpašie viesi – grupa “Sudden Lights”.

Īstenojoties jaunai sadarbībai, koncertprogramma veidota kā pieskāriens sieviešu kora “Venda” tradicionāli notikušajiem Adventes koncertiem un notikumiem kora 45+2 dzīvē, pieaicinot populāro grupu “Sudden Lights”.

Kā atsvaidzinošas šampanieša dzirkstis, māksliniecisko vadītāju Anitras Niedres un Rudītes Tālbergas diriģētas, kora jubilejas zīmē uzdzirkstīs pagājušo gadu repertuāra atskaņas. Starptautiskos konkursos bieži dziedātie Ērika Ešenvalda skaņdarbi, Dziesmu svētku koru karos dziedātās dziesmas un neiztrūkstošo Adventa koncertu noskaņas savienos pagājušo, esošo un jauno laikmetu mūsu dzīvēs.

“Sudden Lights” koncerta daļā izskanēs grupas hiti, kas iekarojuši Latvijas radiostaciju mūzikas topu virsotnes, kā arī populārās dziesmas “Priekšpilsētas valsis”, “Klusumi”, “Šajā sētas pusē”, sadziedot ar kori. Grupā muzicē Andrejs Reinis Zitmanis (balss), Kārlis Matīss Zitmanis (ģitāra), Kārlis Vārtiņš (basģitāra) un Mārtiņš Matīss Zemītis (sitaminstrumenti).

 

Pasākums paredzēts tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Bērniem līdz 12 gadu vecumam tests nav jāuzrāda.

 

Organizē Ventspils Kultūras centrs

 

Pirkt biļeti