11
Jūn
Sākums:13:00
|
Lielā zāle
7.00
-
7.00

Ērģeļmūzika svētdienā 2. koncerts | LARISA BULAVA (ērģeles), JURIS VIZBULIS (tenors)

Piedalās:

Larisa Bulava (ērģeles),
Juris Vizbulis (tenors).

Koncerts "Par katru stundu Dievam pateicos!"* piedāvā piepildītu garīgās mūzikas paleti dažādām klausītāju gaumēm. Programmā dzirdēsiet pazīstamus pasaules un latviešu komponistu darbus. Koncertā skanēs Johana Sebastiāna Baha,  Georga Frīdriha Hendeļa, Ludviga van Bēthovena, Sezāra Franka, Jāņa Kalniņa un Jāņa Ivanova mūzika, kas ļauj izbaudīt gan ērģeļu solo, gan skaņdarbus ērģelēm un tenora balsij.

Koncertu organizē SIA „Kurzemes filharmonija”. Pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.


*Koncerta nosaukumā izmantots Jāņa Kalniņa dziesmas "Par katru stundu Dievam pateicos!" nosaukums. Dziesma iekļauta koncerta programmā.

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Pirkt biļeti