21
Sep
Sākums:13:00
|
Lielā zāle
5.00

Koncertizrāde bērniem "Varde par solisti"

Piedalās Latvijas Nacionālās operas solisti:
Varde - Evija Martinsone (soprāns), 
Cekulpīle - Ilona Bagele (mecosoprāns), 
Krupis - Juris Vizbulis vai Mihails Čuļpajevs (tenors), 
Dundurs - Kalvis Kalniņš (baritons), 
Ogotājs - Uģis Krišjānis (taustiņinstrumenti). 
Koncerta stāstniece - Karina Bērziņa.

Koncertā skanēs Žana Filipa Ramo, Volfganga Amadeja Mocarta, Džuzepes Verdi, Žorža Bizē, Džakomo Pučīni skaņdarbi, kā arī itāļu tautas melodijas.

Purva iemītnieki Varde, Krupis, Cekulpīle un Dundurs kādu dienu savā purvā ierauga nošu grāmatu. Kā tā tur nokļuvusi? Izrādās, žagata-zagle koši zeltīto vāku dēļ to nočiepusi no operas nama, un, lidojot virs purva, tā viņai izkritusi no knābja. Bet ko ar skaistāko operu jaukajām ārijām, duetiem un ansambļiem iesāks purva iemītnieki? Vai atradīsies kāds, kas palīdzēs piepildīt viņu sapni dziedāt uz operas skatuves. 

Koncertu organizē SIA „Kurzemes filharmonija”. Pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Pirkt biļeti