14
Mai
Sākums:16:00
|
Lielā zāle
PĀRDOTS

Koncerts PIE VIENAS UGUNS | Grupa „The Sound Poets"

Grupa  „The Sound Poets” izziņo akustisko koncertsēriju  „Pie vienas uguns”, kas mēneša garumā - no 14. aprīļa līdz 14. maijam - norisināsies 12 Latvijas pilsētās - Smiltenē, Jēkabpilī, Valmierā, Alūksnē, Siguldā, Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā, Rīgā, Madonā, Saldū un Ventspilī.

Akustiskie koncerti kļuvuši par grupas  „The Sound Poets” tradīciju un šī ir ceturtā akustisko koncertu sērija, ar ko grupas mūziķi viesosies dažādas Latvijas pilsētās. Šī gada aprīlī  „The Sound Poets” laida klajā 14 jaunus skaņdarbus, kas apkopoti albumā "Pie vienas uguns”. Albumam sekoja divi lielkoncerti Siguldā un Liepājā. Bet nu grupas mūziķi gatavi turpināt akustisko koncertu tradīciju.

 „The Sound Poets” dziedātājs Jānis Aišpurs stāsta:  „Vēlamies jaunā albuma mūziku nodot saviem klausītājiem mierpilnā un pieklusinātā gaisotnē. Ar nepacietību gaidu pavasari, jo šie akustiskie koncerti vienmēr ir ļoti jaudīga un īsta dzīvas enerģijas apmaiņa, ko iegūt var vienīgi šādās tuvās satikšanās reizēs.”

Organizē TSP Music, SIA

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.