13
Jan
Sākums:17:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums2 h / 2 daļās
PĀRDOTS

Trīs Osokini

Piedalās pianisti Sergejs, Andrejs un Georgijs Osokini

Trīs Osokini pasaules mūzikas pasaulē ienākuši ar savu unikālo klavieru skanējumu - katrs pieskāriens klavieru taustiņiem ir pārdomāts, izjusts un pārvērsts netveramās skaņu vibrācijās, kas atklāj vissmalkākās mūzikas nianses. Tēvs un dēli Osokini katrs pats par sevi ir spoža un talantīga personība, kuriem spēlēt kopā ir radošs izaicinājums.

Sergeja, Andreja un Georgija Osokinu kopīgie koncerti ir notikums ar dziļi pārdomātu vēstījumu, kuros allaž skan klaviermūzikas zelta repertuārs. Ventspils koncertā Osokini izpildīs Rietumeiropas un latviešu komponistu klaviermūzikas šedevrus un īpaši šim koncertam veidotus pārlikumus, tādējādi padarot šo vakaru par  īstiem svētkiem gan klasiskās mūzikas gardēžiem, gan plašākai mūzikas mīļotāju auditorijai.

Pianisti spēlēs dažādos sastāvos – solo, duetā un pat trio - visā krāšņumā parādot trīs flīģeļu spēku.

Trīs Osokinu koncerts aizsāks koncertzāles "Latvija" 5 gadu jubilejas sezonu, kurā klausītājiem tiks piedāvāti vairāki vērienīgi muzikālie notikumi.

 

Organizators: Kurzemes filharmonija SIA 

 ___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.