28
Nov
Sākums:17:00
|
Lielā zāle
15.00
-
40.00

Koncerts | Trīs Raimondi. Pauls. Ozols. Macats

Pazīstamais Latvijas vijolnieks Raimonds Ozols piedāvā klausītājiem jaunu, oriģinālu, augsti profesionāla līmeņa koncertprogrammu. Gaidāmais koncerts vienlaikus būs arī jaunā albuma prezentācija.

2019. gadā, atzīmējot savu jubileju, Raimonds Ozols kopā ar draugiem Mārci Auziņu (ģitāra), un Raimondu Macatu (čells, taustiņinstrumenti un mutes harmonikas) sagatavoja instrumentālo programmu ar  komponistu  N. Paganini un A. Piazollu skaņdarbiem, kas saņēma ļoti augstu klausītāju novērtējumu. 2020. gadā tapa jauns muzikāls projekts “Trīs Raimondi” un jauns albums ar Maestro Raimonda Paula mūziku Raimonda Macata oriģinālajos aranžējumos tieši šim muzikālajam sastāvam.

Gaidāmā koncerta programma ir izvēlēta plašai klausītāju gaumei un sola emocionālu baudījumu, jo satura veidošana un muzicēšana ir sirds darbs, pirmkārt, pašiem mūziķiem. Pirmajā daļā skanēs fragmenti no Raimonda Ozola jubilejas programmas ar N. Paganini un A. Piazollu mūziku. Koncerta otrajā daļā jaunu un unikālu skanējumu iegūs Raimonda Paula brīnišķīgā mūzika.

Koncertā piedalīsies arī citi pazīstami Latvijas mūziķi: Mārcis Auziņš (ģitāra), Oskars Sproģis (bass), Artis Orubs (sitamie instrumenti)

Iepriekš  iegādātās biļetes būs derīgas. Tie, kuriem nebūs iespējams apmeklēt koncertu novembrī, naudu par nopirktajām biļetēm var atgūt rakstot uz info@biļetesparadize.lv 


Organizē SIA BRIG
Tālr.: +371-29533075

 

Pirkt biļeti