18
Nov
Sākums:16:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums1 h 20 min.
BEZMAKSAS

Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts svētku koncerts

18. novembrī plkst. 16.00 koncertzāle “Latvija” aicina ventspilniekus klātienē apmeklēt Valsts svētku koncertu vai arī vērot koncerta tiešraidi internetā - www.ventspils.lv un www.facebook.com/ventspils.lv

Koncerta ievadā klausītājus svētkos sveiks Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš.

Latvijas valsts svētkiem veltītā nacionālpatriotiskā un dzīvespriecīgā Operetes teātra koncertprogramma ietver mūziku, kuras vienojošā īpašība ir pozitīvisms, melodiju un harmonijas estētiskais skaistums.

Koncertprogrammā izskanēs populāras latviešu komponistu dziesmas un skaņdarbi: Elgas Īgenbergas melodijas no operetes „Annele”, Induļa Kalniņa „Silavas valsis”, Raimonda Paula „Es vedīšu tevi uz tango”, „Kerijas un Herstvuda duets”, „Kerijas dziesma”, melodija no filmas „Teātris”, „Elzas un Emīla duets”, „Saint-Germain bulvāris”, „Skriešus atskrien laimīte un prieks”, „Lai sasaucamies, lai dziedam!, Zigmara Liepiņa dziesma „Svētī debesīs šo zemi” u.c.

Koncertā piedalīsies Operetes teātra kamerorķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā, kā arī solisti: Sonora Vaice (soprāns), Laura Purena-Kancāne (soprāns), Patrīcija Kozlovska (soprāns, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkne), Dainis Kalnačs (tenors), Nauris Indzeris (baritons). Skatītājus priecēs arī dejotāji - Terēze Megija Knauere un Ģirts Bisenieks.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska, horeogrāfe Ieva Kemlere, grima māksliniece Liāna Repule. Koncertā izskanēs Jāņa Kaijaka (sen.) instrumentācijas, tiks izdejotas Alberta Kivlenieka horeogrāfijas, un svētku noskaņu radīs Elīnas Miltas-Niedrājas kostīmi.

Atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Ieeja bez maksas ar ieejas kartēm. Uzmanību - visas ieejas kartes jau izsniegtas!

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija".