21
Aug
Sākums:21:00
BEZMAKSAS

LNSO Vasarnīca 2020 | LNSO Brass Band un Gēršvins

LNSO Brass Band

Diriģents Jānis RETENAIS

Programmā:

Džordžs GĒRŠVINS, Djūks ELINGTONS, Kols PORTERS, Skots DŽOPLINS, Ādams BLEIKS, Antonio Karloss ŽOBIMS

Ar spožām un skanīgām metālpūtēju fanfarām durvis viesiem vērs “LNSO vasarnīca”! Gēršvina amerikānis atkal ceļos uz Parīzi, Porgijs un Besa turpinās savas kaislības, neviens nespēs apstādināt Elingtona “Karavānu”, ciemos būs Žobima meitene no Ipanemas un Portera klauns, romantiskās noskaņās sevi prezentēs Bleiks un popūrija virknē – Džoplins. Amerikānisku noskaņu pilns mūzikas virpulis, kas kā radīts atkalsatikšanās svētkiem.

Vakara otrajā daļā pie dīdžeja pults stāsies LNSO galvenais redaktors Orests Silabriedis un koncertzāles "Latvija"  mākslinieciskais vadītājs Miks Magone.

Papildu informāciju par festivālu "LNSO Vasarnīca" skatīt ŠEIT

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija" un VSIA "LNSO"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.