04
Dec
Sākums:19:00
PĀRDOTS

No garderobes līdz skatuvei | Ekskursija ar teatrāliem elementiem

Radošā komanda: Liena Šmukste (autore, režisore) un Gatis Gāga (autors, aktieris).

Ieteicams no 13 gadu vecuma.

Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, ko aktieri, mūziķi mākslinieki dara pirms uznāk uz skatuves? Kāds ir viņu ceļš no ārdurvīm līdz skatuves dēļiem? Cik ilgs laiks paiet, lai sagatavotu izrādi, koncertu un kas ir tie cilvēki, kuri spiež pogas, lai šis viss kopums darbotos? Un vai viss vienmēr izdodas kā iecerēts?

Izrāde-ekskursija, kā jau nosaukums to paģēr, būs pastaiga pa jaunuzcelto Ventspils mūzikas skolu un koncertzāli “Latvija”, ļaujot ekskursijas dalībniekam ne vien piedzīvot ceļojumu no garderobes līdz grimētavām un skatuvei, bet arī gūt ieskatu procesā, kas mākslas notikumam – koncertam vai izrādei – ļauj nokļūt līdz skatītājam. Tā būs ekskursija pusotras stundas garumā, kas vedīs pa takām, kuras ikdienā staigā mūzikas skolas audzēkņi, tehniskie darbinieki un mākslinieki.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv