01
Nov
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums1 h | 1 daļa
18.00
-
20.00

"Porta 23" | Ana Karla Maza (KUBA)

Ana Karla Maza /Ana Carla Maza/, Kuba

Čells, balss: elpu aizraujoši un pavedinoši!


28 gadu vecumā Ana Karla Maza ar savu čellu glezno savas dzimtās Havanas neprātīgo greznību, Brazīlijas sambas akcentus un Argentīnas tango traģēdijas.
 
Dzimusi Kubā, laikā kad "Wim Wenders" ierakstīja "Buena Vista Social Club", čelliste un dziedātāja virtuoze Ana Karla Maza debitēja uz skatuves jau 10 gadu vecumā un kopš tā laika nav pārstājusi attīstīties starptautiskā mērogā.
Pēc solo albuma "Solo Acoustic Concert " (2016) panākumiem Ana uzsāk darbu pie jauna albuma radīšanas, kura pamatā tiek veidoti kvarteta skaņdarbi kā veltījums Bahijas apkaimei. Bahija - vieta, kurā mūziķe dzīvoja agrā bērnībā. Ana Karla nāk no ģimenes, kas ir cieši saistīta ar mūziku un ceļošanu. Viņas vectēvs pameta Pinočeta diktatūru un astoņdesmito gadu sākumā apmetās uz dzīvi Francijā. Mūzika Anas dzīvē vienmēr ir bijusi klātesoša. Varētu domāt, ka māksliniece gandrīz vai piedzimusi ar čellu rokās!
Ana Karla Maza rada muzikālu visumu, kas apvieno džezu, klasisko mūziku un Latīņamerikas skanējumu krāsas. Bahia ir goda vieta Kubas un Brazīlijas skaņdarbiem, kur tādi ritmi kā tango un huayno apvieno sajūtu un cerību pasauli.

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija", pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapā www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts: kf@ventspils.lv.

Pirkt biļeti