08
Feb
Sākums:16:00
|
Lielā zāle
PĀRDOTS

Raimonds Pauls & Daumants Kalniņš | Tikšanās dailē

Programmas “RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅS. TIKŠANĀS DAILĒ” pirmie koncerti 2018. gada nogalē izskanēja Mūzikas namā Daile. Jau strādājot pie jaunās programmas, Maestro to īpaši tika radījis solistam Daumantam Kalniņam. Koncerta pirmajā daļā Maestro Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš atskaņos jaunu dziesmu ciklu ar Ineses Zanderes vārdiem.

Koncerta otrajā daļā, kurā skanēs Maestro un Daumanta veidota dziesmu izlase ar latviešu dzejnieku vārdiem, muzicēs stīgu orķestris diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā, kā arī pavadošo mūziķu sastāvs - Raimonds Macats, Oskars Sproģis un Artis Orubs.

"Pirmajā daļā būsim tikai divi, klavieres un balss. Uzrakstīju "jaunu padarīšanu" ar Zanderes dzejolīšiem un gribu paklausīties, kā skan. Daumants dzied ļoti daudzos koncertos. Viņš ir dziedājis arī dažas manas dziesmas, bet es jau sen gribēju ar viņu uztaisīt veselu programmu. Mēģināsim, kā pieņemts nopietnā koncertā, nodziedāt 12 jaunus meldiņus. Viņš ir ļoti muzikāls un profesionāls, ar viņu ir ļoti viegli sastrādāties," sadarbību vērtē Raimonds Pauls.

Koncerta otrajai daļai Daumants Kalniņš ar Raimondu Paulu atlasīja dažādus maestro "dziedamos gabalus" - sākot ar mūziklu “Māsa Kerija” un “Meža gulbji” skaņdarbiem. "Un, lai smukāk skanētu, piedalīsies diriģents Kaspars Ādamsons ar vienpadsmit stīdziniekiem. Lēnie meldiņi prasās pēc stīgu orķestra!”, saka maestro.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.