05
Aug
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
PĀRDOTS

Roka balādes. Dueti I VAKCINĒTIEM, PĀRSLIMOJUŠIEM, TESTĒTIEM

Ceturtdien, 5. augustā, plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” kopā ar jaukto kori “Ventspils”, kā arī Ventspils Kamerorķestra un Ventspils bigbenda mūziķiem koncertprogrammas “Roka balādes. Dueti” izpildījumā piedalīsies solisti - Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle, Andris Ērglis un Atis Ieviņš. Diriģents Aigars Meri.

Programmā iekļauti rokmūzikas cienītājiem labi zināmi un iemīļoti skaņdarbi, ko orģinālizpildījumā atskaņo pasaules slavu guvuši solisti un muzikālās apvienības.  Klausītāji dzirdēs gan Bredlija Kūpera (Bradley Cooper) un Lady Gaga aizkustinošo “Shallow”, gan Nika Keiva (Nick Cave) un Kailijas Minogas (Kylie Minogue) milzu panākumus guvušo“Where The Wild Roses Grow”, gan daudzas citas atpazīstamas un līdzi dziedamas melodijas. Skaņdarbu aranžijas veidojuši Ritvars Garoza un Rūdolfs Bērtiņš

Sniegumu papildinās pavadošā grupa – sitaminstrumentālists Gundars Lintiņš, ģitāristi Jānis Čubars un Kristiāns Kupčs, taustiņinstrumentāliste Zane Volberga, basģitārists Ivars Ozols.

Diriģenta Aigara Meri veidotā koncertprogramma ar līdzīgu nosaukumu – “Roka balādes. Sākums” – pirmo reizi izskanēja 2019. gada pavasarī teātra namā “Jūras vārti”. Arī toreiz latviešu un ārvalstu komponistu radītas roka balādes izpildīja Latvijā popularitāti guvuši solisti kopā ar Ventspils Kamerorķestri.

Biļetes uz  koncertu nopērkamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības tīklā.
Atlaide 10% tiek piemērota Drauga kartes īpašniekiem, Ģimenes kartes īpašniekiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti un viņu asistentiem.

 

UZMANĪBU! Koncerts paredzēts jaukta tipa publikai – gan vakcinētiem, gan Covid-19 pārslimojušiem, gan pirms pasākuma Covid-19 testu veikušiem apmeklētājiem, spējot uzrādīt atbilstošu digitālo sertifikātu, personalizētu ieejas biļeti un personu apliecinošu dokumentu!

  • Sēdvietas parterī pieejamas tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem skatītājiem (noteikumi attiecas arī uz bērniem/ jauniešiem!). Ieeja no Lielā laukuma puses.
  • Sēdvietas balkonā pieejamas jaukta tipa publikai (t. sk. bērniem jaunākiem par 12 gadiem), pasākuma norises laikā ievērojot spēkā esošos ierobežojumus - distancēšanos, sejas masku lietošanu u. c. Ieeja no Pāvila ielas puses.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds