05
Aug
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
PĀRDOTS

Roka balādes. Dueti I VAKCINĒTIEM, PĀRSLIMOJUŠIEM, TESTĒTIEM

Piedalās - Jauktais koris “Ventspils”, Ventspils Kamerorķestra un Ventspils bigbenda mūziķi.
Solisti - Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle, Atis Ieviņš, Andris Ērglis.
Pavadošā grupa - Gundars Lintiņš (sitaminstrumenti), Jānis Čubars (ģitāra), Kristiāns Kupčs (ģitāra), Zane Volberga (taustiņinstrumenti), Ivars Ozols (basģitāra).
Diriģents - Aigars Meri.

Programmā - skaistākie un muzikāli interesantākie pasaules rokmūzikas dueti Ritvara Garozas un Rūdolfa Bērtiņa aranžējumos.

 

UZMANĪBU! Pasākums paredzēts jaukta tipa publikai – gan vakcinētiem, gan Covid-19 pārslimojušiem, gan pirms pasākuma Covid-19 testu veikušiem apmeklētājiem, spējot uzrādīt atbilstošu digitālo sertifikātu.

  • Sēdvietas parterī pieejamas tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem skatītājiem. Noteikumi attiecas arī uz visu vecumu bērniem
  • Sēdvietas balkonā  pieejamas vakcinētiem, Covid-19 pārslimojušiem un pirms pasākuma Covid-19 testu veikušiem apmeklētājiem .  Pasākumu kopā ar vecākiem var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nav jāveic Covid-19 tests. Bērniem no 12 gadu vecuma jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests. Pasākuma laikā jāievēro spēka esošie ierobežojumi (distancēšanās, sejas maskas lietošana u.c.)

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF