12
Dec
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums1h 50min. / 2 daļās
PĀRDOTS

Štrausa festivāla Vīnes orķestris

Piedalās Štrausa festivāla Vīnes orķestris, pie diriģenta pults maestro Pīters Guts (Peters Guth).

Štrausa festivāla Vīnes orķestris pastāv 30 gadus un ir oficiālais Vīnes orķestris. Orķestris ieguvis starptautisko atzinību ar oriģinālo Vīnes mūzikas interpretāciju, izpildot plašu klasisko skaņdarbu repertuāru, kā arī Štrausu dinastijas, Vīnes operetes meistaru skaņdarbus. Orķestra sastāvā ir ne tikai Austrijas mūziķi, bet arī labākie mākslinieki no citām pasaules valstīm. Orķestris priekšnesumos bieži vien izpilda pārsteigumu pilnus muzikālus jokus un operetes fragmentus.

Diriģents maestro Pīters Guts – slavenā Deivida Oistraka students, paliekot uzticīgs Štrausa laikabiedru tradīcijai, diriģē ar vijoli rokās un dara to tik spilgti un meistarīgi, ka katrs klausītājs nevilšus tiek ierauts mūzikas virpulī. 

Organizē SIA "Teatron"

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.