04
Mai
Sākums:16:00
|
Lielā zāle
BEZMAKSAS

Svētku koncerts NOTIKSIES, KAM JĀNOTIEK

Piedalās:

  • grupa “Latvian Voices”*,
  • Ventspils bigbends (mākslinieciskais vadītājs - Renārs Lācis).

Atklājot koncertu, svētku uzrunu teiks Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš.

Koncerta programmā gan tautasdziesmas, gan latviešu komponistu mūzika, kas aranžēta speciāli grupai “Latvian Voices”, kā arī dziesmu aranžijas un skaņdarbi, kas ietver bigbenda un vokālās grupas saspēli. Izskanēs arī Toma Rudzinska un Ritvara Garozas oriģinālmūzika.

Koncertu organizē SIA „Kurzemes filharmonija”. Pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Koncertā ieeja bez maksas. Ieejas kartes varēs saņemt koncertzāles “Latvija” kasē, sākot no 22. aprīļa plkst. 12.00.

*Grupa “Latvian Voices” (tulk. Latviešu balsis) ir a cappella grupa no Latvijas, kas tika izveidota 2009. gadā. Tās īpašā skanējuma atslēga profesionāls dziedājums un repertuāra izvēle, ko veido grupas dalībnieču aranžējumi un oriģināldziesmas. Lielākais dziedātāju iedvesmas avots ir latviešu tautasdziesma. Grupa savā pastāvēšanas laikā veiksmīgi piedalījusies dažādos starptautiskos konkursos, izdevusi mūzikas albumus un sadarbojusies ar vairākiem dažādu žanru māksliniekiem - to skaitā Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Intars Busulis, Ēriks Ešenvalds, DJ RUDD, grupa Da Gamba no Latvijas, The King’s Singers no Lielbritānijas, Lytos no Spānijas, Viva Voce, Norddeutsche Sinfonietta no Vācijas u.c.

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.