22
Jan
Sākums:16:00
|
Lielā zāle
3.00
-
5.00

Tatjanas diena I Starptautiskais bardu saiets

XIX Starptautiskā bardu saieta „Tatjanas diena” ietvaros šogad notiks tikai viens koncerts, kurā uzstāsies autori – izpildītāji no Ventspils, Rīgas, Daugavpils, Viļņas, Lodzas,  Varšavas Pērnavas, Tallinas,  Maskavas, Pleskavas, Sietlas!

Arī šogad, kā jau ierasts, festivālā aicināti piedalīties pastāvīgajai publikai jau zināmie bardi, kā arī autori – izpildītāji, kuri uz skatuves Ventspilī kāps pirmo reizi, kopumā no deviņām valstīm.  Piesaistīt jaunus un interesantus žanra pārstāvjus ļauj ne tikai saieta „Tatjanas diena” augstā reputācija, bet arī Ventspils autoru – izpildītāju dibinātie kontakti, piedaloties dažādos festivālos un koncertos. 

 

Pasākums paredzēts tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušām personām, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Bērniem līdz 12 gadu vecumam tests nav jāuzrāda.

Organizē Ventspils Nacionālo Kultūras Biedrību Asociācija

 

Pirkt biļeti