20
Apr
Sākums:17:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums1 daļa / 1 h 30 min
15.00
-
25.00

The Ayoub Sisters

"The Ayoub Sisters” ir starptautiski atzītas par savstarpējo ķīmiju uz skatuves, kā arī spēju apvienot dažādus mūzikas žanrus un kultūras.

"The Ayoub Sisters” ir multi-instrumentāls muzikāls duets, kurā muzicē māsas Sāra un Laura Ajubas no Ēģiptes. Koncertā Ventspilī "The Ayoub Sisters”  uzstāsies kopā ar “Arabic Quartet" mūziķiem. Savā daiļradē “The Ayoub Sisters” izpilda pazīstamu skaņdarbu instrumentālās versijas un savu orģinālmūziku, kurai raksturīgs Ēģiptes un austrumu pasaules mūzikas šarms.

"The Ayoub Sisters” debijas albums tika ierakstīts studijā “Abbey Road” kopā ar Karalisko filharmonijas orķestri. Albums debitēja 1. vietā klasiskās mūzikas ierakstu topā un atnesa mūziķēm starptautisko atzinību. “The Ayoub Sisters” sadarbojoties ar pazīstamo producents Marku Ronsonu nesen prezentēja savu jaunāko albumu “Arabesque” (Arabeska). Jaunais albums ir veltījums arābu pasaules mūzikai un sasniedza 10 labāko klasiskās mūzikas mākslinieku albumu topu. “The Ayoub Sisters” ir uzstājušās visā Apvienotajā Karalistē, Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā, tostarp tādās ievērojamās koncertvietās kā Karaliskajā Alberta zālē, Londonas Palladium, Kairas opernamā un Dubaijas operā.

2024. gada 20. aprīlī gaidāmā grupas “The Ayoub Sisters” uzstāšanās koncertzālē ”Latvija” būs notikums visiem pasaules mūzikas cienītājiem, tas būs līdz šim pirmais un vienīgais grupas koncerts Ziemeļeiropā.

Piedalās
"The Ayoub Sisters" (Sāra Ajuba, Laura Ajuba),
"Arabic Quartet" mūziķi.

Programmā
Populārās, klasikās un pasaules mūzikas skaņdarbi

Organizators: Kurzemes filharmonija SIA 

Pirkt biļeti