04
Mai
Sākums:10:00
BEZMAKSAS

Tiešraide | Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 30. gadadiena

4. maijā plkst. 10:00 Ventspils portālā un Ventspils Facebook kontā, būs skatāma tiešraide no koncertzāles “Latvija”, veltīta Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 30. gadadienai.

Tiešraidē svētku uzrunu teiks Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Savukārt muzikālu priekšnesumu sniegs izcilā latviešu operdziedātāja Marina Rebeka (koncertmeistare Laila Holberga), kā arī ērģelniece Kristīne Adamaite.

Marina Rebeka izpildīs divus skaņdarbus – Jāņa Mediņa kompozīciju ar Jāņa Jaunsudrabiņa vārdiem “Ir viens vakars” un Nedas āriju no Rudžero Leonkavallo operas “Pajaci”. Savukārt Kristīne Adamaite atskaņos Aivara Kalēja skaņdarbu “Tokāta par korāli “Lai Dievam slava ir un gods””.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.