18
Nov
Sākums:16:00
BEZMAKSAS

Tiešraide | Valsts svētku koncerts

18. novembrī plkst. 16.00 portālā www.ventspils.lv būs vērojama Svētku koncerta translācija no koncertzāles “Latvija”. Pasākuma ieskaņā uzrunu teiks Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Šī gada Valsts Svētku koncertā muzicēs vokālā grupa “FRAMEST”. Programmā būs dzirdamas gan latviešu komponistu Raimonda Paula un Zigmara Liepiņa skaņdarbu aranžijas, gan latviešu tautasdziesmu apdares. Vokālistiem pievienosies pavadošā grupa – kontrabasists Toms Poišs un sitaminstrumentālists Krišjānis Bremšs.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Svētku koncertu nebūs iespējams apmeklēt klātienē.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.