20
Nov
Sākums:17:00
|
Mazā zāle
5.00
-
10.00

Toms Rudzinskis ABYSS x "Kemaca Kinetic" - dubultkoncerts un albuma prezentācija

Piedalā:

Toms Rudzinskis – saksofoni (LV)
Kenneth Dahl Knudsen – elektriskais bass (DK)
Igor Osypov – ģitāra (UE/DE)
Rūdolfs Macats – taustiņinstrumenti (LV)
Matias Fischer – bungas (DK)

Koncerta īpašie viesi:
Kristīne Cīrule – vokāls (LV)
Ventspils bigbenda pūšaminstrumentu grupa

Atzītā latviešu džeza saksofonista un komponista Toma Rudzinska kvintets ABYSS piedāvā avantgarda un džeza saplūsmi ar elektronisko mūziku. Klausītājus gaida izteiksmīgas melodijas, spēcīgi ritmi un spilgta mūziķu saspēle – džeza mūzika, kas dodas ārpus kluba pie plašāka klausītāju loka, līdzi ņemot džezam raksturīgo bezbailību eksperimentēt ceļā pēc pilnīgas muzikālās brīvības. Koncertā tiks atklāts mitoloģijas un mūsdienu cilvēka meklējumu iedvesmotais jaunais albums “ABYSS”, katrā Baltijas koncerttūres vietā piedaloties īpaši uzaicinātiem viesiem. 

https://tomsrudzinskis.com/abyss/

Dāņu futūristiskais roka/džeza/drum'n'bass trio smeļ iedvesmu senajā mūzikā un sarežģītos ritma zīmējumos. Džezs, grūvs, hipnotiski ritmi un aizraujošas melodijas, trio mūzika, kritiķu vārdiem, ir “žanra robežās nesalīdzināma un klausītāja prātu pilnībā pārņemoša”.

Trio sastāvā spēlē Latvijā jau pazīstamais dāņu kontrabasists, komponists Kennets Dāls Knudsens un divi no Dānijas džeza skatuves izcilākajiem jaunajiem mūziķiem, par bungumašīnu dēvētais Matias Fišers un ģitārists Kaspers Hejlesens (Casper Hejlesen, koncertā aizvietos ģitārists Igors Osipovs).Trio tūrējis Skandināvijā, Eiropā un nesen atgriezies no tūres Japānā, lai koncertos Baltijas valstīs pirmatskaņotu debijas albumu “Zukunft”, kas tikko iznācis Berthold Records paspārnē. 

https://kemacakinetic.com/

Koncertu atbalsta Ventspils Mūzikas vidusskola, Koncertzāle "Latvija", Valsts Kultūrkapitāla fonds

Pirkt biļeti