28
Apr
Sākums:19:00
|
Lielā zāle

Ulda Marhilēviča mūzikas vakars | ATCELTS

Turpinot tradīciju, Ventspils bigbends un tā mākslinieciskais vadītājs Renārs Lācis uz sadarbību aicina pazīstamus un klausītāju vidū popularitāti iemantojušus latviešu komponistus. 28. aprīlī koncertzālē “Latvija” viesosies komponists Uldis Marhilēvičs.

Kopā ar bigbenda mūziķiem uz skatuves kāps Ventspils Kamerorķestra stīgu grupa un solisti – Igo, Antra Stafecka, Dzintars Beitāns, Laura Goba, Amanda Maržecka, Denisa Dārzniece, Edvards Grieze un Gunārs Gaumigs. Pie diriģenta pults – Aigars Meri.

Koncertā izskanēs  gan instrumentālā, gan vokālā mūzika, kas šobrīd pašam komponistam šķiet aktuāla, kā arī atbilst solistu, bigbenda un stīgu grupas skanējumam. Īpaša vieta programmā paredzēta Igo un grupas “Remix” daiļrades muzikālajam atspoguļojumam.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Pirkt biļeti