08
Sep
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
10.00
-
10.00

VADIMS NESELOVSKIS | 470i solo klavierkoncerts

Talantīgais pianists Vadims Neselovskis (ASV) savu jaunāko koncertprogrammu "Odesa - ceļojums pa leģendāro pilsētu" koncertzālē "Latvija" atskaņos uz Dāvida Kļaviņa klavierēm 470i.

Vadims Neselovskis ir dzimis Ukrainā un koncertā spēlēs skaņdarbus, kas kalpo kā personīgi stāsti par piedzīvoto un sajusto Odesā, kas ir viņa dzimtā pilsēta. Programmu paspilgtinās vizuālie attēli, veidojot unikālu kopējo koncerta atmosfēru.

Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”, pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība

Vairāk informācijas par pianistu Vadimu Neselovski angļu valodā mākslinieka mājas lapā

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Pirkt biļeti