10
Jan
Sākums:19:00
|
Lielā zāle
4.00
-
10.00

Valsts Akadēmiskais koris Latvija | Pareizticīgo Ziemassvētki

10. janvārī Ventspilī, koncertzālē "Latvija" atgriežas Valsts Akadēmiskais koris "Latvija", lai diriģentes Jūlijas Hutoreckajas (Sanktpēterburga) vadībā atskaņotu pareizticīgo Ziemassvētku programmu.

Koncertā skanēs krievu pareizticīgo tradicionālie garīgie dziedājumi, kā arī Rahmaņinova, Česnokova, Balakireva un citu komponistu mūzika. Lielākā daļa programmas balstīta Pareizticīgo Ziemassvētku vakara dievkalpojuma lūgsnās, jeb Vesperēs.

Diriģente Jūlija Hutoreckaja (Юлия Хуторецкая) ir viena no jaunākajām un perspektīvākajām pasaules koru un simfonisko orķestru diriģentēm, kas savu karjeru iesāka jau 15 gadu vecumā, atskaņojot Čaikovska, Rahmaņinova darbus. Uzvaras starptautiskajos konkursos viņai pavēra durvis uz daudzu pasaules koncertzāļu skatuvēm. Hutoreckaja ir Amerikas koru asociācijas goda biedre, viņa koncertējusi Francijā, Japānā, ASV, Vācijā, Šveicē, Spānijā.

 

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF
___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA "Kurzemes filharmonija" mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA "Kurzemes filharmonija", Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.

Pirkt biļeti