16
Dec
Sākums:16:00
|
Lielā zāle
|
Koncerta ilgums1 h 20 min.
PĀRDOTS

Ziemassvētku koncerts

Piedalās 
Aija Andrejeva (vokāls)
Jānis Aišpurs (vokāls)
Ventspils Bigbends 
Ventspils Kamerorķestris

Koncerta mākslinieciskais vadītājs Renārs Lācis, diriģents - Aigars Meri.

Ziemassvētku koncertā izskanēs gan labi zināmas, gan retāk skanējušas Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura kompozīcijas īpašās aranžijās. Tās būs gan solo dziesmas, gan izjusti dueti, ko vēl nedzirdētos muzikālos toņos iekrāsos bigbenda un kamerorķestra mūziķi.

Koncertu organizē “Kurzemes filharmonija”, finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība. 

___________________________________
Informējam, ka  publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” mājas lapās www.jurasvarti.lv un www.koncertzalelatvija.lv, kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils valstspilsētas  pašvaldības dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv un SIA “Kurzemes filharmonija”, Karlīnes iela 40, Ventspils, LV-3601, e-pasts:kf@ventspils.lv.